هشت کتاب برتر تامین مالی جمعی در سال 2018

کتاب تامین مالی جمعی :امروزه گزینه های زیادی برای راه اندازی کسب و کارهای جدید وجود دارد. تامین مالی جمعی به عنوان یکی از نوآورانه ترین و موثرترین راه های سریع تامین سرمایه شرکت های جدید شناخته شده است. تامین مالی جمعی به شما این امکان را می دهد تا بازار محصول تان را قبل از سرمایه گذاری مبالغ انبوهی بررسی کنید. یادگیری و چگونگی استفاده از قدرت تامین مالی جمعی سبب می شود تا رویاهایتان به واقعیت تبدیل شود. دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تامین سرمایه مورد نیاز کسب و کارتان تنها از طریق مطالعه بهترین کتاب ها امکان پذیر است.

در صدر لیست بهترین کتاب های تامین مالی جمعی، رایج ترین آن “شش نوع تامین مالی جمعی” است. نویسنده کتاب “دِرِک میلر” از مشاوران تامین مالی جمعی می باشد که تاکنون توانسته است 4.7 میلیون دلار را از طریق سه کمپین کیک استارتر به طور موفق تامین مالی کند. او به شیوه ای نو و جسورانه با کارآفرینان مدرن صحبت می کند.

کتاب تامین مالی جمعی

او بیشتر کتاب های تامین مالی جمعی را خوانده و تجربه موفقی در فرآیند تامین مالی جمعی کسب کرده است. وی کلیه دانش خود و راهنمایی هایی که به سازندگان دیگر فراهم کرده است را در این کتاب گنجانده است.در این کتاب می توانید دریابید که چگونه بازار هدف تان را بشناسید و چه چیز ارائه دهید.

  • تامین مالی جمعی بصورت گام به گام

این یک حقیقت است که دو سوم کمپین های تامین مالی جمعی به شکست منجر شده اند. کتاب “تامین مالی جمعی بصورت گام به گام” که توسط جوزف هاگ نشته شده است، در ابتدا با تصور یک ایده شروع می کند. شما استراتژی های بازار پروژه را از طریق برقراری ارتباط با وبلاگ نویسان و مقاله نویسان تامین مالی جمعی  می آموزید. یافتن چگونگی برقراری ارتباط با جامعه هدف تان، علاوه بر شناخت پروژه باعث شناخت نیاز سنجی آینده نیز خواهد شد.(کتاب تامین مالی جمعی)

 

تامین مالی جمعی

این کتاب جست و جوی بیشتری در مورد تاریخ تامین مالی جمعی داشته است و جدیدترین و هیجان انگیز ترین روش های تامین مالی پروژه و اقدامات لازم در این راه را بیان می کند. این کتاب دارای سه بخش است. این مراحل شامل “راه اندازی پیش کمپین”، “اجرای موفق کمپین تامین مالی جمعی” و ” تکمیل و اجرای پس از کمپین” می باشد. یادگیری این مراحل طولانی قبل از اجرای پروژه این امکان را می دهد تا به “باشگاه پروژه های موفق” بپیوندید.

  • رخنه در کیک استارتر و ایندیگوگو

آیا در حال حاضر کمپین تامین مالی جمعی در کیک استارتر یا ایندیگوگو راه اندازی کرده اید که با اقبال کمتری مواجه بوده است؟ امیدتان را از دست ندهید. نویسنده این کتاب “پاتریک ولیامز مارکز” مروری بر عناصر گمشده رایج در کمپین های تامین مالی جمعی و استراتژی شبکه های اجتماعی داشته است. یک دیگر از جنبه های متفاوت این کتاب، بخش مربوط به را اندازی مجدد کمپین شکست خورده می باشد.

پلتفرم تامین مالی جمعی

وی اغلب به بیان راهبردهایی می پردازد که در سایر دیگر کتاب های تامین مالی جمعی دیده نمی شود مانند چگونگی دریافت خبرنامه کیک استارتر و ایندیگوگو و چگونگی ارسال به سایر وب سایت ها برای نمایش آن.تامین مالی جمعی یک تجربه بسیار بزرگ است. اگر به نتیجه نرسیدید وقت آن رسیده است که استراتژی خود را عوض کنید. نویسنده این کتاب خانم مارکز چندین مفهوم اثبات شده ارائه می کند که می تواند کمپین تامین مالی را بدون در نظر گرفتن نقطه ابتدایی، به سطح بعدی برساند.

  • راهنمای کیک استارتر(کتاب تامبن مالی جمعی)

کیک استارتر در سال 2009 راه اندازی شد.ماموریت آن “کمک به خلق پروژه های نوآورانه” بیان شده است. کتاب راهنمای کیک استارتر بهترین راهنما برای تامین مالی پروژه شما می باشد. امکانات گوناگونی از قبیل بازیهای رایانه ای، بازیهای فکری، تجهیزات تناسب اندام تا کتاب های آشپزی در آن وجود دارد که می تواند به ایده های بالقوه تان را تامین مالی کند.

هشت کتاب برتر تامین مالی جمعی

دان استینبرگ روزنامه نگار کسب و کار، یک منبع عالی پر از مصاحبه های الهام بخش را بصورت یکجا در آن قرار داده است که استراتژی های افراد مختلف را نشان می دهد. درک این پلتفرم(پلتفرم تامین مالی جمعی) قبل از شروع یک پروژه تامین مالی جمعی برای موفقیت آن ضروری است.

  • یک راهنمای راهبردی برای سازندگان

مشاوره تخصصی چیزی است که برای فهم تامین مالی جمعی به ان نیاز دارید. جیمی اسگمایر متخصصی است که شما به دنبال آن هستید. او از طریق کمپین های تامین مالی جمعی کیک استارتر 3.2 میلیون دلار دریافت کرده است. این کتاب بیش از 40 مورد مطالعات موردی از داستان های موفقیت های بزرگ و شکست های غم انگیز را نشان می دهد. ایجاد سبکه ای از افرادی که از شما و محصول تان حمایت می کنند نکته کلیدی در تامین مالی موفق محسوب می شود.

نویسنده در مورد چگونگی ارتباط با حامیان تان صحبت می کند، اینکه چطور با آنها رفتار کنید. او بیشتر تجربیات اش را از قبیل اشتباهاتی که مرتکب شده است را در اختیار خواننده قرار می دهد. ایجاد هوادار و حامی به زمان نیاز دارد. این کتاب شامل یک هفته قبل از آماده سازی چک لیست است و به شما این امکان را می دهد تا به منابع مختلفی وصل شوید و اطلاعات بسیاری در مورد ایجاد یک راه اندازی موفق در اختیار شما قرار می دهد.

نحوه تامین مالی یک کسب و کار می تواند دلهره آور باشد. استفاده از سیلیکون ولی و سرمایه گذاری های پر ریسک نیز شامل هر کسی نمی شود. بر خلاف وب سایت های کیک استارتر و ایندیگوگو، تامین مالی بصورت سهام یک جایگزین عالی است. این شکل از تامین مالی این امکان را به شما می دهد تا جهت تامین مالی، سهام شرکت خود را قبل از تولید محصول واگذار کنید.

کتاب تامین مالی جمعی سهام محور

بنابراین بسیار مفید است و کمک می کند تا سرمایه گذاری بیستری قبل از فروش محصول کسب کنید. نویسنده کتاب “ناتان رز” از تجربیات منحصر بفرد اش با شرکت های مشاوره ای گفته است. این تجربیات راهنمای شما برای شروع حرکت، ساخت یک طرح بازاریابی و به شما در جلوگیری از بزرگترین اشتباهات کمک می کند. در این کتاب تامین مالی جمعی سهام محور در سطح جهانی و بطور خاص در بیش از ده کشور توضیح می دهد. اطلاعات موجود در این کتاب برای پیگیری تامین مالی بدون استفاده از روش های دیگر و با استفاده از منابع موجود نشان می دهد.

  • افسانه تامین مالی جمعی

سرمایه گذاری در املاک و مسغلات یک فرصت مناسب است. این کتاب مروری کامل از تامین مالی جمعی است که به سمت تامین مالی جمعی در املاک و مستغلات هدایت می شود. تامین مالی جمعی برای املاک و مستغلات تفاوت اندکی با تامین مالی جمعی یک محصول در کیک استارتر دارد. سرمایه گذار در املاک و مستغلات با ریسک های زیادی مواجه می باشد.

افسانه تامین مالی جمعی

مهم این است که یادآوری کنیم املاک و مستغلات سرمایه گذاری نقدی نیست. وقت ان رسیده است که پاداش ها را جمع آوری کنیم که برای این منظور اموال بایستی واگذار و فروخته شود. جیلیان سیدوتی بعنوان یک حقوق دان جزییات کاملی از جریان تامین مالی جمعی بصورت قانونی را بیان می کند. همانطور که در یک سرمایه گذاری یک وکیل خوب پیشنهاد می شود، این کتاب یک روش عالی برای یادگیری فرآیند و آینده نگری را فراهم می کند.

“برای خنگ ها” از مجموعه کتاب هایی است که با بیانی ساده و روان خود دارای شهرت جهانی می باشند. این کتاب علاوه بر بیان تاریخچه ای از تامین مالی جمعی و چگونگی حرکت را در آن را مرحله به مرحله، جزییات خاصی را برای سازندگان و سرمایه گذاران بیان می کند. سرمایه گذار نحوه اندازه گیری ریسک و سازنده مدیریت کمپین پروژه، بازاریابی و استفاده از شبکه های اجتماعی را خواهند آموخت.

تامین مالی جمعی چیست این کتاب بر اساس واقعیت به ارایه اطلاعات در هر مرحله از تامین مالی جمعی می پردازد. اگر چیزی در مورد تامین مالی جمعی نمی دانید، این کتاب بعنوان راهنمای شما محسوب می شود.